| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | NX 15 |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $480 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Difuzor monitor coaxial NX 15-SMA, 15 inch | |
| Putere nominală | 700W |
| Putere de vârf | 1400w |
| Răspunsul la frecvență | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Unghi de acoperire | H60°×V60° |
| Nivelul maxim de presiune sonoră | 130dB |
| Difuzor de înaltă frecvență | 1×15" + 1×1,7" neo |
| Specificatii (mm) | 362×650×468 mm |
| Greutate (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |