| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | НХ 15 |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $480 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| НХ 15-СМА једно 15 инчни коаксиални мониторски звучник | |
| Наменска снага | 700 Вт |
| Врхнова снага | 1400 Ват |
| Одговор на фреквенцију | 50Hz-20kHz ((±3dB) |
| Угао покривања | Х60°хВ60° |
| Максимална ниво звучног притиска | 130 дБ |
| Високофреквентни возач | 1*15"+1*1.7" нео |
| Спецификације (мм) | 362*650*468ММ |
| Тежина (кг) | 20,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |