| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NX 15 |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $480 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| NX 15-SMA egyedi 15 hüvelykes koaxiális monitorhangszóró | |
| Nominális teljesítmény | 700W |
| Csúcs teljesítmény | 1400 W |
| Frekvencia válasz | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Lefedési szög | H60°×V60° |
| Maximális hangnyomásszint | 130dB |
| Magasfrekvenciás meghajtó | 1×15" + 1×1,7" neodímium |
| Méretezés (mm) | 362×650×468 mm |
| Súly (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |