| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | NX 15 |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $480 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| NX 15-SMA tək 15 düymlük koaksial monitor dinamiki | |
| Nominal gücü | 700W |
| اوج گوجو | 1400W |
| Tezlik cavabı | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Örtük bucağı | Üfqi 60° × Şaquli 60° |
| Maksimum səs təzyiqi səviyyəsi | 130dB |
| Yüksək tezlikli driver | 1×15" + 1×1,7" neodimium |
| Texniki xüsusiyyətlər (mm) | 362×650×468 mm |
| Çəki (KG) | 20,2 kq |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |