| Açar söz: | NX 915-SMA sahə aktiv monitoru |
| Maks SPL | 131 dB |
| Güç reytinqi | 1050 Vt RMS |
| اوج گوجو | 2100 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 1 × 15 düym, 2,5" səs kəlləsi + 1 × 1 düym, 1,75" səs kəlləsi |
| Tezlik cavabı | 45Hz-20kHz |
| Çəki: | 23.8KG |
| Ölçü: | 357,3×705×456,6 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
| Açar söz: | NX 915-SMA sahə aktiv monitoru |
| Maks SPL | 131 dB |
| Güç reytinqi | 1050 Vt RMS |
| اوج گوجو | 2100 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 1 × 15 düym, 2,5" səs kəlləsi + 1 × 1 düym, 1,75" səs kəlləsi |
| Tezlik cavabı | 45Hz-20kHz |
| Çəki: | 23.8KG |
| Ölçü: | 357,3×705×456,6 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |