| Ključna beseda: | Aktivni stopniški monitor NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Močna ocena | 1050 W RMS |
| Vrhunjska moč | 2100 W vrhunsko |
| Gonilniki: | 1 × 15 palcev, 2,5" glasovni tuljak + 1 × 1 palec, 1,75" glasovni tuljak |
| Frekvenčna odzivnost | 45 Hz–20 kHz |
| Teža: | 23,8 kg |
| Velikost: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
| Ključna beseda: | Aktivni stopniški monitor NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Močna ocena | 1050 W RMS |
| Vrhunjska moč | 2100 W vrhunsko |
| Gonilniki: | 1 × 15 palcev, 2,5" glasovni tuljak + 1 × 1 palec, 1,75" glasovni tuljak |
| Frekvenčna odzivnost | 45 Hz–20 kHz |
| Teža: | 23,8 kg |
| Velikost: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |