| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | TT 515-A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ključna beseda: | TT 515-A dvosistemski aktivni zvočnik z dvema 5″ gonilnikoma |
| Max SPL | 127 dB |
| Močna ocena | 1000 W RMS |
| Vrhunjska moč | 2000 W vrhunske moči |
| Gonilniki: | 2 × 5″ neo + 1 × 0,75″ neo |
| Frekvenčna odzivnost | 70Hz-20KHz |
| Teža: | 9.8 kg |
| Velikost: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |