| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | TT 515-A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $340 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | TT 515-A ikkita 5 dyuymli faol noutbuk |
| Maksimal SPL | 127 dB |
| Quvvat reytingi | 1000 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 2000 Vt ziravoy |
| G'ildiraklar: | 2 × 5 dyuym neodim + 1 × 0,75 dyuym neodim |
| Chegaralangan chastota | 70 Gs–20 kHz |
| Vazn: | 9.8 kg |
| O'lcham: | 456*154*237,5 mm |
| material | Olcha faner |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |