| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | TT 515-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Klíčové slovo: | TT 515-A, aktivní sloupcový reproduktor se dvěma reproduktory o průměru 5 palců |
| Max SPL | 127 dB |
| Ratingový výkon | 1000 W RMS |
| Špičkový výkon | 2000 W špičkový |
| Reproduktory: | 2 × 5″ neo + 1 × 0,75″ neo |
| Frekvenční odpověď | 70Hz-20KHz |
| Hmotnost: | 9,8 kg |
| Velikost: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| materiál | Březové dřevoplamí |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |