| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | TT 515-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $275 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | TT 515-A altoparlans activus duplex 5 pollicum |
| MAX SPL | 127 dB |
| Virtus rating | 1000W RMS |
| Vis Summa | 2000 W culminis |
| Impulsores: | 2 × 5″ neo + 1 × 0,75″ neo |
| Frequency Responsio | 70hz-20khz |
| Pondus: | 9.8 KG |
| Magnitudo: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| materia | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |