| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | TT 515-A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kľúčové slovo: | TT 515-A, aktívny reproduktor so dvoma 5-palcovými jednotkami |
| Maximálny SPL | 127 dB |
| Výkonové hodnoty | 1000 W RMS |
| Špičkový výkon | 2000 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | 2 × 5″ neo + 1 × 0,75″ neo |
| Frekvenčná charakteristika | 70Hz-20KHz |
| Hmotnosť: | 9,8 kg |
| Veľkosť: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |