| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | TT 515-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $340 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Fjalë kyçe: | Shpejtuesi aktiv TT 515-A me dy shpejtues 5 inç |
| Max SPL | 127 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1000W RMS |
| Fuqi maksimale | 2000 W kulmi |
| Shpejtuesit: | 2 × 5″ neo + 1 × 0,75″ neo |
| Pergjigja e Frekuencave | 70hz-20khz |
| Peshë: | 9.8 kg |
| Madhësia: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| larg | Fiber Shkembi |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |