| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | TT 515-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $340 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | TT 515-A, két 5 hüvelykes aktív hangszóró |
| Max SPL | 127 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1000W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2000 W csúcsteljesítmény |
| Meghajtók: | 2 × 5″ neodímium + 1 × 0,75″ neodímium |
| Frekvencia válasz | 70hz-20khz |
| Súly: | 9.8 KG |
| Méret: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |