| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NX 912-SMA |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $380 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | NX 912-SMA színpadi aktív monitor |
| Max SPL | 131 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1050 W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2100 W csúcs |
| Meghajtók: | 1 × 12'', 2,5" hangtekercs + 1 × 1'', 1,75" hangtekercs |
| Frekvencia válasz | 45Hz-20kHz |
| Súly: | 21.8kg |
| Méret: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |