| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | NX 912-SMA |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $320 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Cuvânt cheie: | Monitor activ de scenă NX 912-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Putere nominală | 1050 W RMS |
| Putere de vârf | 2100 W în vârf |
| Difuzoare: | 1 × 12″, bobină vocală de 2,5″ + 1 × 1″, bobină vocală de 1,75″ |
| Răspunsul la frecvență | 45 Hz-20 kHz |
| Greutate: | 21,8 kg |
| Dimensiune: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| material | Fartă de Berc |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |