| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | NXL 44-A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $565 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Cuvânt cheie: | Difuzoare coloană active NXL44-A |
| Max SPL | 134 dB |
| Putere nominală | 700 W RMS |
| Putere de vârf | 1400 W în regim de vârf |
| Difuzoare: | 1 × difuzor HF din neodim de 1,4″, bobină vocală de 3″ + 3 × difuzoare LF din neodim de 10″, bobină vocală de 2,5″ |
| Răspunsul la frecvență | 45 Hz-20 kHz |
| Greutate: | 34,5 KG |
| Dimensiune: | 1198 × 303 × 402 mm |
| material | Fartă de Berc |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |