| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | NXL 44-A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $565 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kľúčové slovo: | Aktívne stĺpové reproduktory NXL44-A |
| Maximálny SPL | 134 dB |
| Výkonové hodnoty | 700 W RMS |
| Špičkový výkon | 1400 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | 1 × 1,4″ neod., h.c. 3″ + 3 × 10″ neod., h.c. 2,5″ |
| Frekvenčná charakteristika | 45 Hz – 20 kHz |
| Hmotnosť: | 34,5 kg |
| Veľkosť: | 1198×303×402 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |