| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | NXL 44-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $565 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | NXL44-A altoparlantes columnares activi |
| MAX SPL | 134 dB |
| Virtus rating | 700 W RMS |
| Vis Summa | 1400 W in apice |
| Impulsores: | 1 × 1,4″ neo, 3″ v.c. + 3 × 10″ neo, 2,5″ v.c. |
| Frequency Responsio | 45Hz-20KHz |
| Pondus: | 34.5 KG |
| Magnitudo: | 1198 × 303 × 402 mm |
| materia | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |