| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | NXL 44-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $565 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အဓိကစကားလုံး - | NXL44-A အက်တစ်ကောလံစပီကာများ |
| Max SPL | 134 dB |
| စွမ်းအား သတ်မှတ်ချက် | 700W RMS |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 1400W အများဆုံးပေါင်းစပ်အား (peak) |
| ဒရိုင်ဘာများ - | 1×1.4″ နီယိုဒီမီယမ်, 3″ voice coil + 3×10″ နီယိုဒီမီယမ်, 2.5″ voice coil |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 45Hz-20kHz |
| အလေးချိန်: | 34.5 KG |
| အရွယ်အစား: | 1198×303×402 mm |
| ပစ္စည်း | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |