| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | NXL 44-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $565 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Ενεργά ηχεία στήλης NXL44-A |
| Max SPL | 134 dB |
| Δυναμικό | 700 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 1400 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 1× 1,4″ νεοδύμιο, 3″ πηνίο ήχου + 3× 10″ νεοδύμιο, 2,5″ πηνίο ήχου |
| Απάντηση συχνότητας | 45Hz-20kHz |
| Βάρος: | 34,5 KG |
| Μέγεθος: | 1198×303×402 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |