| Μονιτόρες ηχείων ST 12-SMA 12 ιντσών | |
| Ονομαστική ισχύς | 400W |
| Κορυφαία ισχύς | 800W |
| Απάντηση συχνότητας | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Γωνία κάλυψης | 60-90° |
| Μέγιστο επίπεδο ηχητικής πίεσης | 129 dB |
| Διαδόχτης υψηλής συχνότητας | 1×12" με φωνητικό πηνίο 2,5"· 1×1", με φωνητικό πηνίο 1,4" |
| Κανονικές (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Βάρος (kg) | 17,2 kg |
| Μονιτόρες ηχείων ST 12-SMA 12 ιντσών | |
| Ονομαστική ισχύς | 400W |
| Κορυφαία ισχύς | 800W |
| Απάντηση συχνότητας | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Γωνία κάλυψης | 60-90° |
| Μέγιστο επίπεδο ηχητικής πίεσης | 129 dB |
| Διαδόχτης υψηλής συχνότητας | 1×12" με φωνητικό πηνίο 2,5"· 1×1", με φωνητικό πηνίο 1,4" |
| Κανονικές (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Βάρος (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |