| ST 12-SMA 12 inčni monitor zvučnici | |
| Nominirana snaga | 400W |
| Vršna snaga | 800w |
| Odziv frekvencije | 45Hz-20kHz ((±3dB) |
| Ugao pokrivanja | 60-90° |
| Maksimalna razina zvučnog pritiska | 129,9 dB |
| Visokofrekventni upravljač | 1*12"2.5" V.C; 1*1",1.4" V.C. |
| Specifikacije (mm) | 318 mm x 594 mm x 400 mm |
| Kilo (kg) | 17,2 kg |
| ST 12-SMA 12 inčni monitor zvučnici | |
| Nominirana snaga | 400W |
| Vršna snaga | 800w |
| Odziv frekvencije | 45Hz-20kHz ((±3dB) |
| Ugao pokrivanja | 60-90° |
| Maksimalna razina zvučnog pritiska | 129,9 dB |
| Visokofrekventni upravljač | 1*12"2.5" V.C; 1*1",1.4" V.C. |
| Specifikacije (mm) | 318 mm x 594 mm x 400 mm |
| Kilo (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |