| ST 12-SMA 12 inç monitör hoparlörleri | |
| Adlandırılmış Güç | 400W |
| Pik güç | 800W |
| Frekans Tepkisi | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kapsama Açısı | 60-90° |
| Maksimum ses basınç seviyesi | 129 dB |
| Yüksek frekans sürücüsü | 1×12" 2,5" V.C.; 1×1", 1,4" V.C. |
| Özellikler (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Ağırlık (kg) | 17,2 kg |
| ST 12-SMA 12 inç monitör hoparlörleri | |
| Adlandırılmış Güç | 400W |
| Pik güç | 800W |
| Frekans Tepkisi | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kapsama Açısı | 60-90° |
| Maksimum ses basınç seviyesi | 129 dB |
| Yüksek frekans sürücüsü | 1×12" 2,5" V.C.; 1×1", 1,4" V.C. |
| Özellikler (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Ağırlık (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |