| ST 12-SMA 12-дюймийн монитор дүүжин дууны төхөөрөмж | |
| Үнэлгээтэй хүч | 400W |
| Дээд хүч | 800Вт |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Нөмрөгний өнцөг | 60-90° |
| Дууны даралтын дээд түвшин | 129 дБ |
| Өндөр давтамжийн хөтөч | 1×12" 2,5"-ийн дууны цөс; 1×1", 1,4"-ийн дууны цөс. |
| Тодорхойлолт (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Бага хэмжээний | 17,2 кг |
| ST 12-SMA 12-дюймийн монитор дүүжин дууны төхөөрөмж | |
| Үнэлгээтэй хүч | 400W |
| Дээд хүч | 800Вт |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Нөмрөгний өнцөг | 60-90° |
| Дууны даралтын дээд түвшин | 129 дБ |
| Өндөр давтамжийн хөтөч | 1×12" 2,5"-ийн дууны цөс; 1×1", 1,4"-ийн дууны цөс. |
| Тодорхойлолт (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Бага хэмжээний | 17,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |