| Monitorë me 12 inç ST 12-SMA | |
| Fuqia e vlerësuar | 400W |
| Fuqi maksimale | 800W |
| Pergjigja e Frekuencave | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Këndi i mbulimit | 60-90° |
| Niveli maksimal i shtypjes së zërit | 129 dB |
| Drejtues i frekuencave të larta | 1×12" me bobinë zëre 2,5"; 1×1", me bobinë zëre 1,4" |
| Specifikimet (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Pesha (KG) | 17,2 kg |
| Monitorë me 12 inç ST 12-SMA | |
| Fuqia e vlerësuar | 400W |
| Fuqi maksimale | 800W |
| Pergjigja e Frekuencave | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Këndi i mbulimit | 60-90° |
| Niveli maksimal i shtypjes së zërit | 129 dB |
| Drejtues i frekuencave të larta | 1×12" me bobinë zëre 2,5"; 1×1", me bobinë zëre 1,4" |
| Specifikimet (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Pesha (KG) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |