| ST 12-SMA 12-инчови мониторни говорители | |
| Номинална мощност | 400W |
| Пиков мощност | 800 W |
| Реакция на честотата | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Ъгъл на покритие | 60-90° |
| Максимално ниво на звуково налягане | 129 dB |
| Високочестотен драйвер | 1×12" (2,5" гласова кухина); 1×1" (1,4" гласова кухина) |
| Спецификации (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Тегло (КГ) | 17,2 кг |
| ST 12-SMA 12-инчови мониторни говорители | |
| Номинална мощност | 400W |
| Пиков мощност | 800 W |
| Реакция на честотата | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Ъгъл на покритие | 60-90° |
| Максимално ниво на звуково налягане | 129 dB |
| Високочестотен драйвер | 1×12" (2,5" гласова кухина); 1×1" (1,4" гласова кухина) |
| Спецификации (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Тегло (КГ) | 17,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |