| 12-calowe monitory ST 12-SMA | |
| Moc nominalna | 400W |
| Moc szczytowa | 800W |
| Odpowiedź częstotliwości | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kąt obejmowania | 60-90° |
| Maksymalne ciśnienie akustyczne | 129 dB |
| Głośnik wysokotonowy | 1×12″, cewka głosowa 2,5″; 1×1″, cewka głosowa 1,4″ |
| Specyfikacje (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Waga (kg) | 17,2 kg |
| 12-calowe monitory ST 12-SMA | |
| Moc nominalna | 400W |
| Moc szczytowa | 800W |
| Odpowiedź częstotliwości | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kąt obejmowania | 60-90° |
| Maksymalne ciśnienie akustyczne | 129 dB |
| Głośnik wysokotonowy | 1×12″, cewka głosowa 2,5″; 1×1″, cewka głosowa 1,4″ |
| Specyfikacje (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Waga (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |