| Difuzoare monitor de 12 inch ST 12-SMA | |
| Putere nominală | 400W |
| Putere de vârf | 800W |
| Răspunsul la frecvență | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Unghi de acoperire | 60-90° |
| Nivelul maxim de presiune sonoră | 129 dB |
| Difuzor de înaltă frecvență | 1 x 12" cu voce de 2,5"; 1 x 1", cu voce de 1,4" |
| Specificatii (mm) | 318 mm x 594 mm x 400 mm |
| Greutate (kg) | 17,2 kg |
| Difuzoare monitor de 12 inch ST 12-SMA | |
| Putere nominală | 400W |
| Putere de vârf | 800W |
| Răspunsul la frecvență | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Unghi de acoperire | 60-90° |
| Nivelul maxim de presiune sonoră | 129 dB |
| Difuzor de înaltă frecvență | 1 x 12" cu voce de 2,5"; 1 x 1", cu voce de 1,4" |
| Specificatii (mm) | 318 mm x 594 mm x 400 mm |
| Greutate (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |