| ST 12-SMA 12-инчни монитори | |
| Наменска снага | 400 Вт |
| Врхнова снага | 800 Вт |
| Одговор на фреквенцију | 45Hz-20kHz ((±3dB) |
| Угао покривања | 60-90° |
| Максимална ниво звучног притиска | 129 ДБ |
| Високофреквентни возач | 1*12"2.5" В.Ц; 1*1",1.4" В.Ц. |
| Спецификације (мм) | 318 mm x 594 mm x 400 mm |
| Тежина (кг) | 17,2 кг |
| ST 12-SMA 12-инчни монитори | |
| Наменска снага | 400 Вт |
| Врхнова снага | 800 Вт |
| Одговор на фреквенцију | 45Hz-20kHz ((±3dB) |
| Угао покривања | 60-90° |
| Максимална ниво звучног притиска | 129 ДБ |
| Високофреквентни возач | 1*12"2.5" В.Ц; 1*1",1.4" В.Ц. |
| Спецификације (мм) | 318 mm x 594 mm x 400 mm |
| Тежина (кг) | 17,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |