| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | НХЛ 24-А МК2 |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $480 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | NXL24-A mk2 активни колони звучници |
| Макс Спл | 132 ДБ |
| Номинална снага | 1050Вт РМС |
| Врхнова снага | 2100Вт врх |
| Возачи: | 1*1.4" нео,3" В.ц+ 4*6" нео,1.5" В.Ц |
| Одговор на фреквенцију | 60Hz-20KHz |
| Тежина: | 24,4 кг/ 53,79 фунти |
| Величина: | 1051*198*290.4 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
