| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | NXL 24-A MK2 |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $555 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Ενεργά ηχεία στήλης NXL24-A mk2 |
| Max SPL | 132 dB |
| Δυναμικό | 1050 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2100 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 1× 1,4" neo, 3" v.c+ 4× 6" neo, 1,5" V.C |
| Απάντηση συχνότητας | 60hz-20khz |
| Βάρος: | 24,4 kg / 53,79 λίβρες |
| Μέγεθος: | 1051×198×290,4 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
