| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NXL 24-A MK2 |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $555 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | NXL24-A mk2 aktyvūs stulpeliniai garsiakalbiai |
| Maks SPL | 132 dB |
| Jėgos reitingas | 1050 W RMS |
| Maksimali galia | 2100 W viršūnėje |
| Garsiakalbiai: | 1× 1,4" neo, 3" viršutinės klasės + 4× 6" neo, 1,5" viršutinės klasės |
| Dažnių atsakas | 60Hz-20KHz |
| Svoris: | 24,4 kg / 53,79 svaro |
| Dydis: | 1051 × 198 × 290,4 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
