| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | NXL 24-A MK2 |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $480 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ključna beseda: | Aktivni stolpni zvočniki NXL24-A MK2 |
| Max SPL | 132 dB |
| Močna ocena | 1050 W RMS |
| Vrhunjska moč | 2100 W vrhunsko moči |
| Gonilniki: | 1× 1,4″ neo, glasovni tuljak 3″ + 4× 6″ neo, glasovni tuljak 1,5″ |
| Frekvenčna odzivnost | 60Hz-20KHz |
| Teža: | 24,4 kg / 53,79 funtov |
| Velikost: | 1051 × 198 × 290,4 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
