| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NXL 24-A MK2 |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $480 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | NXL24-A mk2 aktivni zvučnici s stupcima |
| Maks SPL | 132 dB |
| Oznaka snage | 1050W RMS |
| Vršna snaga | srednja snaga |
| Vozači: | 1* 1.4" neo,3" v.c+ 4* 6" neo,1.5" v.c. |
| Frekvencijski odgovor | 60Hz-20kHz |
| Težina: | 24 kg/ 53,79 lbs |
| Veličina: | 1051*198*290,4 mm |
| materijal | Bircova školjka |
