| NX 12-SMA jednokosni zvučnik s 12 inčnim koaksijalnim monitorom | |
| Nominalna snaga | 700W |
| Vršna snaga | 1400W |
| Frekvencijski odgovor | s druge strane, za sve proizvode koji sadrže: |
| Ugao pokrivanja | H60°xV60° |
| Najveći stupanj zvučnog tlaka | 129.dB |
| Visokofrekvencijski upravljač | 1*12"+1*1.7" neo |
| Specificacije (mm) | 324*550*417MM |
| Neto težina (kg) | sljedeći članak |
| NX 12-SMA jednokosni zvučnik s 12 inčnim koaksijalnim monitorom | |
| Nominalna snaga | 700W |
| Vršna snaga | 1400W |
| Frekvencijski odgovor | s druge strane, za sve proizvode koji sadrže: |
| Ugao pokrivanja | H60°xV60° |
| Najveći stupanj zvučnog tlaka | 129.dB |
| Visokofrekvencijski upravljač | 1*12"+1*1.7" neo |
| Specificacije (mm) | 324*550*417MM |
| Neto težina (kg) | sljedeći članak |