| NX 12-SMA tek 12 inç koaksial monitör hoparlörü | |
| Adlandırılmış Güç | 700w |
| Pik güç | 1400w |
| Frekans Tepkisi | 50 Hz-20 kHz (±3 dB) |
| Kapsama Açısı | Y60°×D60° |
| Maksimum ses basınç seviyesi | 129dB |
| Yüksek frekans sürücüsü | 1×12" + 1×1,7" neo |
| Özellikler (mm) | 324×550×417 mm |
| Net Ağırlık (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA tek 12 inç koaksial monitör hoparlörü | |
| Adlandırılmış Güç | 700w |
| Pik güç | 1400w |
| Frekans Tepkisi | 50 Hz-20 kHz (±3 dB) |
| Kapsama Açısı | Y60°×D60° |
| Maksimum ses basınç seviyesi | 129dB |
| Yüksek frekans sürücüsü | 1×12" + 1×1,7" neo |
| Özellikler (mm) | 324×550×417 mm |
| Net Ağırlık (kg) | 16,6 kg |