| NX 12-SMA, monitorë koaksial me një shpërndarës 12 inç për skenë | |
| Fuqia e vlerësuar | 700W |
| Fuqi maksimale | 1400W |
| Pergjigja e Frekuencave | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Këndi i mbulimit | H60°×V60° |
| Niveli maksimal i shtypjes së zërit | 129 dB |
| Drejtues i frekuencave të larta | 1×12" + 1×1,7" neodimium |
| Specifikimet (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Pesha neto (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA, monitorë koaksial me një shpërndarës 12 inç për skenë | |
| Fuqia e vlerësuar | 700W |
| Fuqi maksimale | 1400W |
| Pergjigja e Frekuencave | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Këndi i mbulimit | H60°×V60° |
| Niveli maksimal i shtypjes së zërit | 129 dB |
| Drejtues i frekuencave të larta | 1×12" + 1×1,7" neodimium |
| Specifikimet (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Pesha neto (kg) | 16,6 kg |