| NX 12-SMA 12 инч цорын ганц коаксиал мониторны дууны | |
| Үнэлгээтэй хүч | 700W |
| Дээд хүч | 1400W |
| Дуудлагын хариу | 50Hz-20kHz ((±3dB) |
| Нөмрөгний өнцөг | H60°xV60° |
| Дууны даралтын дээд түвшин | 129 дБ |
| Өндөр давтамжийн хөтөч | 1*12"+1*1.7" нео |
| Тодорхойлолт (мм) | 324*550*417MM |
| Нэгж өнгөрөөн (кг) | 16.6 кг |
| NX 12-SMA 12 инч цорын ганц коаксиал мониторны дууны | |
| Үнэлгээтэй хүч | 700W |
| Дээд хүч | 1400W |
| Дуудлагын хариу | 50Hz-20kHz ((±3dB) |
| Нөмрөгний өнцөг | H60°xV60° |
| Дууны даралтын дээд түвшин | 129 дБ |
| Өндөр давтамжийн хөтөч | 1*12"+1*1.7" нео |
| Тодорхойлолт (мм) | 324*550*417MM |
| Нэгж өнгөрөөн (кг) | 16.6 кг |