| NX 12-SMA једноосивни коаксиални мониторни звучник од 12 инча | |
| Наменска снага | 700 Вт |
| Врхнова снага | 1400 Ват |
| Одговор на фреквенцију | 50Hz-20kHz ((±3dB) |
| Угао покривања | Х60°хВ60° |
| Максимална ниво звучног притиска | 129 дБ |
| Високофреквентни возач | 1*12"+1*1.7" нео |
| Спецификације (мм) | 324*550*417ММ |
| Нето тежина (КГ) | 16,6 кг |
| NX 12-SMA једноосивни коаксиални мониторни звучник од 12 инча | |
| Наменска снага | 700 Вт |
| Врхнова снага | 1400 Ват |
| Одговор на фреквенцију | 50Hz-20kHz ((±3dB) |
| Угао покривања | Х60°хВ60° |
| Максимална ниво звучног притиска | 129 дБ |
| Високофреквентни возач | 1*12"+1*1.7" нео |
| Спецификације (мм) | 324*550*417ММ |
| Нето тежина (КГ) | 16,6 кг |