| NX 12-SMA monitor sonorus coaxialis singularis 12 pollicum | |
| Potentia Aestimata | 700W |
| Vis Summa | 1400W |
| Frequency Responsio | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Angulus tegendi | H60°×V60° |
| Maxima pressio sonora | 129 dB |
| Driver acutæ frequentiæ | 1 × 12″ + 1 × 1,7″ neo |
| Specificationes (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Net Pondus (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA monitor sonorus coaxialis singularis 12 pollicum | |
| Potentia Aestimata | 700W |
| Vis Summa | 1400W |
| Frequency Responsio | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Angulus tegendi | H60°×V60° |
| Maxima pressio sonora | 129 dB |
| Driver acutæ frequentiæ | 1 × 12″ + 1 × 1,7″ neo |
| Specificationes (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Net Pondus (kg) | 16,6 kg |