| NX 12-SMA jednokosmični 12 inčni koaksijalni monitor zvučnik | |
| Nominirana snaga | 700W |
| Vršna snaga | 1400W |
| Odziv frekvencije | 50 Hz-20 kHz (± 3 dB) |
| Ugao pokrivanja | H60°xV60° |
| Maksimalna razina zvučnog pritiska | 129dB |
| Visokofrekventni upravljač | 1*12"+1*1.7" neo |
| Specifikacije (mm) | 324*550*417MM |
| Neto težina (kg) | od 1. januara |
| NX 12-SMA jednokosmični 12 inčni koaksijalni monitor zvučnik | |
| Nominirana snaga | 700W |
| Vršna snaga | 1400W |
| Odziv frekvencije | 50 Hz-20 kHz (± 3 dB) |
| Ugao pokrivanja | H60°xV60° |
| Maksimalna razina zvučnog pritiska | 129dB |
| Visokofrekventni upravljač | 1*12"+1*1.7" neo |
| Specifikacije (mm) | 324*550*417MM |
| Neto težina (kg) | od 1. januara |