| NX 12-SMA vieno 12 colių koaksialinis scenos garsiakalbis | |
| Nominali galia | 700W |
| Maksimali galia | 1400W |
| Dažnių atsakas | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Padengimo kampas | H60° × V60° |
| Maksimalus garso slėgio lygis | 129 dB |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbis | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodiminių magnetų |
| Techniniai duomenys (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Neto svoris (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA vieno 12 colių koaksialinis scenos garsiakalbis | |
| Nominali galia | 700W |
| Maksimali galia | 1400W |
| Dažnių atsakas | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Padengimo kampas | H60° × V60° |
| Maksimalus garso slėgio lygis | 129 dB |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbis | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodiminių magnetų |
| Techniniai duomenys (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Neto svoris (kg) | 16,6 kg |