| NX 12-SMA, единичен коаксиален сценичен монитор с диаметър 12 инча | |
| Номинална мощност | 700в |
| Пиков мощност | 1400 W |
| Реакция на честотата | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Ъгъл на покритие | Х 60° × V 60° |
| Максимално ниво на звуково налягане | 129 дБ |
| Високочестотен драйвер | 1×12" + 1×1,7" неодимови |
| Спецификации (мм) | 324×550×417 мм |
| Нето тегло (kg) | 16,6 кг |
| NX 12-SMA, единичен коаксиален сценичен монитор с диаметър 12 инча | |
| Номинална мощност | 700в |
| Пиков мощност | 1400 W |
| Реакция на честотата | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Ъгъл на покритие | Х 60° × V 60° |
| Максимално ниво на звуково налягане | 129 дБ |
| Високочестотен драйвер | 1×12" + 1×1,7" неодимови |
| Спецификации (мм) | 324×550×417 мм |
| Нето тегло (kg) | 16,6 кг |