| NX 12-SMA enojni 12-inci koaksialni monitorski zvočnik | |
| Oznaka moči | 700W |
| Vrhunjska moč | 1400W |
| Frekvenčna odzivnost | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kot pokritosti | H60° × V60° |
| Najvišja raven zvočnega tlaka | 129 dB |
| Visokofrekvenčni gonilnik | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodimijev |
| Tehnične specifikacije (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Neto teža (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA enojni 12-inci koaksialni monitorski zvočnik | |
| Oznaka moči | 700W |
| Vrhunjska moč | 1400W |
| Frekvenčna odzivnost | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kot pokritosti | H60° × V60° |
| Najvišja raven zvočnega tlaka | 129 dB |
| Visokofrekvenčni gonilnik | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodimijev |
| Tehnične specifikacije (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Neto teža (kg) | 16,6 kg |