| NX 12-SMA jednoduchý koaxiální monitorový reproduktor o průměru 12 palců | |
| Nominální výkon | 700W |
| Špičkový výkon | 1400W |
| Frekvenční odpověď | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Úhel pokrytí | H60° × V60° |
| Maximální hladina akustického tlaku | 129 dB |
| Vysokofrekvenční reproduktor | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodymový |
| Specifikace (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Hmotnost bez balení (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA jednoduchý koaxiální monitorový reproduktor o průměru 12 palců | |
| Nominální výkon | 700W |
| Špičkový výkon | 1400W |
| Frekvenční odpověď | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Úhel pokrytí | H60° × V60° |
| Maximální hladina akustického tlaku | 129 dB |
| Vysokofrekvenční reproduktor | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodymový |
| Specifikace (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Hmotnost bez balení (kg) | 16,6 kg |