| NX 12-SMA egyedi 12 hüvelykes koaxiális monitorhangszóró | |
| Nominális teljesítmény | 700W |
| Csúcs teljesítmény | 1400 W |
| Frekvencia válasz | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Lefedési szög | H60°×V60° |
| Maximális hangnyomásszint | 129 dB |
| Magasfrekvenciás meghajtó | 1×12" + 1×1,7" neodímium |
| Méretezés (mm) | 324×550×417 mm |
| Tiszta súly (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA egyedi 12 hüvelykes koaxiális monitorhangszóró | |
| Nominális teljesítmény | 700W |
| Csúcs teljesítmény | 1400 W |
| Frekvencia válasz | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Lefedési szög | H60°×V60° |
| Maximális hangnyomásszint | 129 dB |
| Magasfrekvenciás meghajtó | 1×12" + 1×1,7" neodímium |
| Méretezés (mm) | 324×550×417 mm |
| Tiszta súly (kg) | 16,6 kg |