| NX 12-SMA တစ်လုံးသော ၁၂ လက်မ ကွန်ဆင်ရှယ် မော်နီတာစပီကာ | |
| အမည်တပ် စွမ်းအား | 700W |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | ၁၄၀၀ ဝပ် |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 50Hz-20kHz ((± 3dB) |
| အကာအကွယ် ထောင့် | H60°xV60° |
| အများဆုံး အသံဖိအားအဆင့် | ၁၂၉dB |
| အမြင့် ကြိမ်နှုန်း မောင်းနှင်သူ | ၁×၁၂" + ၁×၁.၇" နီယို |
| ဖော်ထုတ်ချက် (mm) | ၃၂၄×၅၅၀×၄၁၇ မီမီ |
| အနည်းဆုံး အလေးချိန် (kg) | ၁၆.၆ ကီလိုဂရမ် |
| NX 12-SMA တစ်လုံးသော ၁၂ လက်မ ကွန်ဆင်ရှယ် မော်နီတာစပီကာ | |
| အမည်တပ် စွမ်းအား | 700W |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | ၁၄၀၀ ဝပ် |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 50Hz-20kHz ((± 3dB) |
| အကာအကွယ် ထောင့် | H60°xV60° |
| အများဆုံး အသံဖိအားအဆင့် | ၁၂၉dB |
| အမြင့် ကြိမ်နှုန်း မောင်းနှင်သူ | ၁×၁၂" + ၁×၁.၇" နီယို |
| ဖော်ထုတ်ချက် (mm) | ၃၂၄×၅၅၀×၄၁၇ မီမီ |
| အနည်းဆုံး အလေးချိန် (kg) | ၁၆.၆ ကီလိုဂရမ် |