| NX 12-SMA, одномісна коаксіальна моніторна акустична система з діагоналлю 12 дюймів | |
| Номінальна потужність | 700W |
| Пікова потужність | 1400Вт |
| Частотна відповідь | 50 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Кут охоплення | Г 60° × В 60° |
| Максимальний рівень звукового тиску | 129 дБ |
| Високочастотний драйвер | 1×12" + 1×1,7" неодимова |
| Специфікації (мм) | 324×550×417 мм |
| Вага нетто (кг) | 16.6 кг |
| NX 12-SMA, одномісна коаксіальна моніторна акустична система з діагоналлю 12 дюймів | |
| Номінальна потужність | 700W |
| Пікова потужність | 1400Вт |
| Частотна відповідь | 50 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Кут охоплення | Г 60° × В 60° |
| Максимальний рівень звукового тиску | 129 дБ |
| Високочастотний драйвер | 1×12" + 1×1,7" неодимова |
| Специфікації (мм) | 324×550×417 мм |
| Вага нетто (кг) | 16.6 кг |