Опис:
SUB 8004-AS — один із найпотужніших сабвуферів 18″ у професійній аудіоапаратурі. У цьому корпусі використовується потужний гіпервентильований низькочастотний динамік 18″ з внутрішніми/зовнішніми голосовими котушками діаметром 4″, що забезпечує надзвичайно високу віддачу низьких частот. Підсилювальний модуль цифрового підсилювача потужністю 1250 Вт дозволяє пристрою ефективно функціонувати в найбільш вимогливих умовах. На платі вхідного сигналу передбачені регулятор гучності, перемикач «Глибина/Ударність», перемикач високочастотного фільтра, перемикач фази, кардіоїдна конфігурація та регулювання часової затримки.
| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | 8004-AS |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $540 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
Специфікації:
| Ключове слово: | SUB 8004-AS |
| Максимальний рівень звукового тиску | 136 дБ |
| Реєстрація потужності | 1250 Вт (середнє значення) |
| Пікова потужність | 2500 Вт (пікове значення) |
| Драйвери: | 1 × 18″ |
| Частотна відповідь | 30 Гц – 120 Гц |
| Вага: | 56 кг |
| Розмір: | 700*558*700 мм |
| матеріал | pLA складна коробка |
Конкурентна перевага:



