Сипаттама:
SUB 8004-AS — про-дыбыс саласындағы ең қуатты 18" субвуферлердің бірі. Жоғары қуатты, гипервентиляцияланған 18" вуфері, ішкі/сыртқы 4" дауыс орамдарымен жабдықталған бұл қорап төмен жиілікті қатты қуатпен беруге арналған. 1250 Вт цифрлық күшейткіш модулімен қоректендірілетін SUB 8004-AS ең қатаң талаптарды қанағаттандырады. Кіріс тақтасында көлемді реттеу, терең/соққылы ауыстырғыш, жоғары өткізгіштік ауыстырғыш, фаза ауыстырғыш, кардиоид және уақыт кешігуі функциялары бар.
| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | 8004-AS |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $540 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
Техникалық сипаттамалар:
| Негізгі сөз: | SUB 8004-AS |
| Max SPL | 136 дБ |
| Қуат рейтингі | 1250 Вт RMS |
| Топ қуаты | 2500 Вт шыңы |
| Драйверлер: | 1 × 18" |
| Сызықтық жауап | 30 Гц – 120 Гц |
| Салмағы: | 56 кг |
| Өлшем: | 700*558*700 мм |
| материал | pLA стик-қорап |
Бәсекеге қабілеттілік:



